Producenci
Promocje
Taśma Antypoślizgowa Safety Grip Moro 50mm/18.3m
Taśma Antypoślizgowa Safety Grip Moro 50mm/18.3m
177,90 zł 141,90 zł 144,63 zł 115,37 zł
szt.
Ściereczki do Odtłuszczania IPA | Opakowanie 25 SZTUK
Ściereczki do Odtłuszczania IPA | Opakowanie 25 SZTUK
47,90 zł 44,90 zł 38,94 zł 36,50 zł
szt.
Polityka prywatności

Polityka prywatności serwisu www.heskins.pl

Informacje ogólne
 

 1. Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z przeprowadzeniem transakcji zakupowej poprzez sklep www.heskins.pl .
 2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest Henry Partners – Jakub Kubacki  z siedzibą w Gdańsku NIP 9581637872 REGON 361589378
 3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.
 4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.
 5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
 • poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje
 • poprzez gromadzenie plików “cookies”.
 1. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.
 2. Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego lub zapisania się do „newslettera”.
 3. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.
 4. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.
 5. W celu zrealizowania zamówienia jedynie niezbędne dane są przekazywane firmom świadczącym usługi logistyczne tj.
 • Serwis Apaczka – broker logistyczny
 • Firma DPD, UPS, Inpost, Poczta Polska – w zależności od wyboru przewoźnika przez klienta
 • W przypadku realizacji zamówień bezpośrednio z fabryki dane wysyłkowe klienta przekazywane są do producenta tj. Heskins Limited.
 1. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.
 2. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis www.swiatzawieszek.pl. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – info@heskins.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl